Brezplačen ogled in ponudba v 48 urah Brezplačna dostava v trgovini nad 80 €
Spletna trgovina

Profesionalni material za vaš dom.

Barve, orodje in pripomočki, ki jih preizkušeno uporabljamo na terenu. Cene z DDV, dostava po Sloveniji 4,90 €, nad 80 € brezplačno.

Barvarina
Najbolj prodajano
Barve

Notranja barva Barvarina Mat, 5 L

Visoka prekrivnost, EU Ecolabel, niansiranje v 16 odtenkov palete.

42,90 €
8,58 €/L · ~50 m²
Barvarina
Barve

Pralna barva Saten, 2,5 L

Razred pralnosti 1 za kuhinje, kopalnice in hodnike.

34,90 €
13,96 €/L · ~25 m²
Barvarina
Naravno
Barve

Apnena barva Kras, 5 L

Paropropustna, naravno odporna proti plesni.

48,00 €
9,60 €/L · ~35 m²
Barvarina
Barve

Stropna bela Snežnik, 10 L

Globoko mat bela brez lesketanja, ne kaplja.

39,90 €
3,99 €/L · ~90 m²
Barvarina
Vzorci

Vzorec barve, 250 ml

Preizkusite odtenek na svoji steni pred nakupom.

6,90 €
~2 m²
Barvarina
Vzorci

Komplet 6 barvnih kart A4

Velike pobarvane karte za preizkus v različni svetlobi.

9,90 €
komplet
Barvarina
Izbor mojstrov
Orodje

Komplet valjčkov in čopičev Pro

Valjček 25 cm, mini valjček, 3 čopiči, kadička in podaljšek.

29,90 €
7 kosov
Barvarina
Orodje

Maskirni trak Precizno, 3 × 50 m

Ostre linije brez zatekanja, odstranljiv do 14 dni.

9,90 €
3 role
Barvarina
Orodje

Zaščitna folija s trakom, 2,7 × 20 m

Hitra zaščita pohištva in oken z že nalepljenim trakom.

12,50 €
rola
Barvarina
Orodje

Kit za fino glajenje, 5 kg

Pripravljen za uporabo, enostavno brušenje.

18,90 €
3,78 €/kg
Barvarina
Darilo
Darilni boni

Darilni bon Barvarina, 50 €

Za izdelke v trgovini ali slikopleskarske storitve.

50,00 €
velja 12 mesecev
Barvarina
Darilni boni

Darilni bon Barvarina, 150 €

Prebarvajte nekomu sobo – lepo darilo za vselitev.

150,00 €
velja 12 mesecev
Dostava 2–4 dni
Pošta Slovenije ali GLS, po vsej Sloveniji.
14 dni za odstop
Za neodprte izdelke. Več o vračilih
Varno plačilo
Kartica, UPN predračun ali po povzetju.

Pripravljeni na novo barvo? Pridemo na ogled že ta teden.